O nás

Naše společnost je výrobcem a dodavatelem přírodních nebo zpracovaných ořechů a sušeného ovoce již více než 15 let. Společnost již více než 21 let úspěšně působí na ruském trhu a v posledních letech dobývá i další zahraniční teritoria.

Specializujeme se především na pěstování meruněk, pražení ořechů a výrobu sušených plodů, jejich další zpracování, balení, velkoobchodní prodej a distribuci. Variabilita výroby umožňuje nabídnout různé druhy zpracování ořechů. Zajišťujeme výrobu polotovarů pro další zpracovatele.

Výrobní program průběžně modernizujeme v souladu s požadavky na způsob pražení, balení a distribuce. Kvalita je pro nás na prvním místě, proto veškeré produkty procházejí přísnou vstupní kontrolou. Spolupracujeme pouze s dodavateli, kteří splňují naše přísné požadavky na kvalitu. Na českém trhu firma Oilseed Servis nabízí své výrobky pod obchodními značkami NewU a Avicenna food.

Naší hlavní vizí je dodávat zákazníkům kvalitní produkty bez zbytečných přísad, v té nejčistší možné podobě (RAW, NATURAL, BIO) a být stabilním a spolehlivým obchodním partnerem, na kterého se mohou odběratelé plně spoléhat.

Věříme, že naše budoucnost spočívá v návratu k přírodě a zdravém životnímu stylu. Odtrhněme se od konzumní společnosti a přestaňme využívat planetu Zemi. V dnešním světě průmyslu je velice těžké najít dodavatele, který kombinuje kvalitu a etické produkty, nám se to podařilo. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení