O nás

Naše společnost je výrobcem a dodavatelem přírodních nebo zpracovaných ořechů a sušeného ovoce již více než 15 let. Společnost již více než 21 let úspěšně působí na ruském trhu a v posledních letech dobývá i další zahraniční teritoria.

Specializujeme se především na pěstování meruněk, pražení ořechů a výrobu sušených plodů, jejich další zpracování, balení, velkoobchodní prodej a distribuci. Variabilita výroby umožňuje nabídnout různé druhy zpracování ořechů. Zajišťujeme výrobu polotovarů pro další zpracovatele.

Výrobní program průběžně modernizujeme v souladu s požadavky na způsob pražení, balení a distribuce. Kvalita je pro nás na prvním místě, proto veškeré produkty procházejí přísnou vstupní kontrolou. Spolupracujeme pouze s dodavateli, kteří splňují naše přísné požadavky na kvalitu. Na českém trhu firma Oilseed Servis nabízí své výrobky pod obchodními značkami NewU a Avicenna food.

Naší hlavní vizí je dodávat zákazníkům kvalitní produkty bez zbytečných přísad, v té nejčistší možné podobě (RAW, NATURAL, BIO) a být stabilním a spolehlivým obchodním partnerem, na kterého se mohou odběratelé plně spoléhat.

Věříme, že naše budoucnost spočívá v návratu k přírodě a zdravém životnímu stylu. Odtrhněme se od konzumní společnosti a přestaňme využívat planetu Zemi. V dnešním světě průmyslu je velice těžké najít dodavatele, který kombinuje kvalitu a etické produkty, nám se to podařilo.